Ümitköy Cam Balkon Hizmetlerimiz

Ümitköy Cam balkon Uygulamaları, günümüz kent yaşantısının vazgeçilmezlerindendir. Cam balkon sistemleri evinizin kışları unutulan balkonlarını, teraslarını ve bahçe girişlerini 4 mevsim kullanılabilir kılmayı amaçlamaktadır.
Çağdaş kentlerin en önemli sorunlarından olan ev kullanım alanlarını genişletmek ve evinizde kahvenizi keyifle yudumlayabiliceğiniz özel alanlar oluşturmak ve evinize ek kullanım alanları sağlamak için kullanılır.
Ayrıca mevsim sıcaklık farkları nedeniyle balkonlar önemli ölçüde etkilenir ve yenilemel için yüksek maliyetler ortaya çıkar.
Cam Balkon Özellikleri
– Cam Balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camları katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bunun sayesinde güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekânlarda yararlanması sağlanır. Rüzgâr, yağmur, kar, toz vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar.
– Cam Balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının anı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
– Cam Balkon kapama sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (security) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkÇayyolulmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir. Temperli cam kırıldığı zaman zar büyüklüğünde çok küçük ve daha az keskin parçalara ayrılarak yaralama riski azaltır. Sistemde kullanılan camlarda istenildiği renkli cam alternatiflerimiz mevcuttur.
– Cam Balkon Kapama Sistemlerinde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Diğer ekipmanlarda dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen üreticilerinin ürünleri olup ulusal ve uluslararası standartlara sahiptir.
– Cam Balkon Kapama; binanıza estetik, fonksiyonelliğin yanında değerde katar.
Cam Balkon Avantajları
– Manzara ve görüntüde kayıp oluşturmaz.
– Mevim şartlarından etkilenmeden panoramik görünüm keyfi sunar.
– Binanın imar yapısında değişikliğe neden olmaz. Yasal olarak mülk sahibine ek yük ve imar izni vs. getirmez.
– Belli dönemlerde kullanılabilen Balkonların yıl boyunca kullanılmasını sağlar.
– Camlar sağa sola veya her iki yönde toparlanarak açılabilir. dar hacimli alanlarda kullanım kolaylığı sağlar.
– Mimari olarak estetik ve etkileyicilik sağlar.
– Temizlik ve bakımı kolay ve pratik.
– Darbelere dayanıklı temperli cam kullanıldığı için hırsızlık olaylarına karşı da koruma sağlar.
– Olağandışı etkilerle camın kırılması durumunda ise, küçük parçalara ayrılarak çevreye ve insana zarar vermez.
– Yağmur, kar ve rüzgar gibi dış etkenlerden korur.
– Hanedeki çocukların güvenliğini sağlar.
– Ev ve İşyerlerinde yeni kullanım alanları yaratır.
– Cam Balkon sistemleri arasında herhangi bir eşik profili olmadan uygulandığından iki farklı bölüm istenildiği gibi birleştirilebilir.